HartFord - INTERFACE ZERO PBF

INTERFACE ZERO pbf


#31 2017-03-23 11:23:27

Elwin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-10-25
Posty: 78
Punktów :   

Re: AKT I Scena 8 - znajomi

Nikoła Dymitrow:
- Markusie zostawiłbyś Ticcariego aby z Colonem odstawił żonę pana Kruppa ? Bo wydaje mi się, że musi mnie ktoś pozszywać i im szybciej się za to zabierze tym lepiej. - uśmiecham się lekko.
Zakładam, że znam jakiegoś konowała który mnie pozszywa i do niego chciałbym się udać.
- Oraz masz rację ostatnie dni są bardzo interesujące... lecz powoli zaczynam tęsknić za nudą.

Jeśli Mercier zgodzi się przydzielić Ticcariego do eskorty to wracam z Nodarem do karczmy. Później odbijam do jakiegoś konowała lub jeśli rana będzie czysta może nawet jakaś dziewka karczemna mnie pozszywa... okaże się na miejscu.

Zaś jeśli Ticcari nie będzie jechać z panią Krupp to wraz z Colonem ją eskortujemy a Nodar niech lepiej wraca do karczmy. Człowiek o którym nie wiedzą może nam się przydać więc wolałbym aby się w kwaterach Gwardii nie pokazywał.

W każdym przypadku wychodząc podnoszę z podłogi mój pistolet i uważnie go nabijam. Nie raz już broń się przydała i pasuje żeby była gotowa do użytku.

Offline

 

#32 2017-03-24 07:47:33

Fenrir

Administrator

Zarejestrowany: 2014-01-11
Posty: 281
Punktów :   

Re: AKT I Scena 8 - znajomi

Mercier odmówił uprzejmie  aczkolwiek stanowczo. Bohaterowie rozdzielili się. Dymitrow z Colonem zabrali kobietę z synem do siedziby gwardii. Nodar wrócił do karczmy, A Mercier i Ticcari udali się do domu porucznika.

==========================

Koniec sceny
Dostajecie po 2PD

Offline

 

#33 2017-03-24 08:48:44

 Raga

Użytkownik

Skąd: Krosno
Zarejestrowany: 2014-01-12
Posty: 246
Punktów :   

Re: AKT I Scena 8 - znajomi

Markus Mercier:
Żeby nie było
- Wybaczcie Panowe, ale w obecnej sytuacji lepiej żeby żaden z nas nie chodził bez obstawy.
- Wam też radzę zawsze mieć przy sobie przynajmniej jednego sojusznika.
- Tak że nawet jeśli to Wam nadda drogi idźcie kupą tak długo na ile to możliwe.
- Poszedł bym z Wami ale ze względu na moje spotkanie nie mam tyle czasu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gdynskie-orly.pun.pl www.apokalipsa2012.pun.pl www.nightmarewarriorsforum.pun.pl www.fearofthedark.pun.pl www.golf4.pun.pl